online.ua все сервисы
online.ua
Почта
Новости
Переводчик
Интернет-магазины
Видео
Фото
Игры
 
Новый поиск вакансий в Полтаве Найдено вакансий: 118
Отображать: подробно | кратко

Продавец-консультант техники Полтава

Опыт работы: не требуется 
График работы: полный рабочий день  
Возраст:  от: 23 до: 45 

Требования:
• приветствуется опыт работы в сфере продаж;
• приветствуется знание характеристик мобильных телефонов, ПК, ноутбуков;
• хорошие коммуникативные навыки, желание работать на результат, способность к быстрому обучению.

Обязанности:
• прием, подготовка и выставление товара на продажу;
• продажа техники (моб. телефоны, ПК, ноутбуки);
• предоставление консультаций покупателям по техническим характеристикам товара;
• оформление сопроводительной документации.

Условия работы:
• официальное трудоустройство;
• график работы 4/2 с 9:00 до 21:00.
подробнее о вакансии >>Участие в оплачиваемых опросах через интернет
Полтава, 21 декабря 2014, воскресенье, 12:50
 
Зарплата от: 400 у.е. 
Опыт работы: не требуется 
График работы: свободный график  
 
Работа по заполнению опросных анкет на дому.
От вас требуется внимательность, грамотность, и выход в интернет. Занятость – как частичная, 2 часа в день, так и полная. ЗП в зависимости от занятости от $200 до $800. Более подробная информация на сайте www.oprosrabota.net
 
Рубрики: Удаленная работа / заработок в интернет;Разное;Работа на дому / временная работа;
 
Название компании: OprosRabota
Вебсайт: http://oprosrabota.net
 
 
2009914.htmlдиректор
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 19:25
 
Зарплата от: 1000 у.е. 
Опыт работы: не требуется 
График работы: свободный график  
Возраст:  от: 16 до: 85 
 
Привіт,почитайте про роботу,яку пропонує мій друг і я також.Я заробила за 2 тижні 650 гривень,тому вже нічого не втратила. Відписуватися не потрібно,просто для себе подумайте,варто ризикнути за 21 гривню чи ні.
Антон
ЧИТАЙТЕ ДУЖЕ УВАЖНО!
Для досягнення результату потрібно добре попрацювати близько 2 тижнів по 3 години на день (це мінімум). Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Натрапив я на ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ, коли шукав роботу для додаткового заробітку на дому. Знайшов статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО В 21 ГРИВНУ. Я подумав, що це має бути черговий фішкою для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за нісенітниця МЕНІ пропонують ... Далі там говорилося, що треба послати по 3 гривні на 7 Internet-гаманців системи «WebMoney», які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору. В результаті чого сьома рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Internet-гаманця. Потім Ви закидаєте дане повідомлення, але вже з вашими даними на сьомому рядку, на 100 різних форумів - Ніяких хитрощів! Ну, я подумав, що, в принципі, нічого не втрачаю - крім 21 гривні, гроші невеликі, ЗАТЕ У МЕНЕ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ШАНС ЗАРОБИТИ. І цей шанс КОШТУЄ ЦІЄЇ невелику суму, яку я, звичайно ж, можу собі дозволити. І я вирішив спробувати. Зареєструвався в WebMoney Keeper Mini і створила собі Інтернет-гаманець, перелічив всім учасникам акції по 3 гривні і почав розсилати ці оголошення на різні форуми і дошках оголошень. Протягом 4-х днів я зареєструвався на більш ніж 60 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглянув у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО?! Надійшло всього лише 12 гривень! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 100, хто по 300 у.о. .. Пиши пропало, подумав я, потрапила в черговий розвод, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі доларів, наївний. Ну і кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 100 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій Internet-гаманець. Дивлюся, вже побільше - 90 гривень. Так, думаю, справа не варта уваги, дрібниця. Ще через 2 тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 1000 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 1000 гривень. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 8000-9000 гривень. І раптом, після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 8000 гривень. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий! По закінченні всього 2,5 місяців я заробив приблизно 25000 гривень. І гроші йдуть щодня. Кожні кілька хвилин на мій рахунок надходить хв. по 10 гривень. І це все тільки за ціну в 21 гривню!
ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1 КРОК. Увійдіть у системі WebMoney Keeper Mini, яка знаходиться за адресою http:www.webmoney.ru. Якщо у Вас не виходить зареєструватися - подивіться відеокурс, який представлений внизу на сторінці реєстрації. Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює.
Далі створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAN (тобто валюта гривня) і покладіть на свій рахунок 23 гривні, (21 гривню для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%). Як це можна зробити? Всі способи описані за адресою: http:www.webmoney.ru/rus/addfunds/.
2 КРОК. Тепер потрібно перевести по 3 гривні на кожен з нижчеперелічених гаманців. Для цього необхідно увійти в свій Гаманець і вибрати функцію \ "передати WM \" - потрібно вказати номер гаманця, на який буде здійснений переклад, суму - 3.00, потім в полі «примітка» ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно написати «прошу внести мене до списку WebMoney» і тоді мережеві модератори включать вас в систему, інакше ви не зможете зняти дохід, потім натиснути на кнопку: OK. У новому вікні Вас попросять підтвердити переказ грошей КОДОМ, натисніть кнопку «відправити» і Вам відразу прийде СМС
повідомлення з необхідним кодом, яке Ви введете у вікно, позначене червоною крапкою. Натисніть ОК. Повторіть так з кожним з 7-і гаманців, наведених нижче. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з таких рахунків:
1. U174069594879
2. U422041272522
3. U195691512869
4. U100431105806
5. U134122318559
6. U272122496893
7. U147237425145
ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити НА КОЖЕН із цих 7 гаманців по 3 гривні, інакше мережними модераторами «WebMoney»-гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти дохід.
Тепер УВАГА!
Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли,3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ой-на місце 5-го, 7-ий на місце ШОСТОГО! А в 7-ий номер, який звільнився, впишіть НОМЕР Вашого гаманця!
3 КРОК. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сайт зі статтею, який ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад: http:www.ucoz.ru/). Статтю і посилання на Ваш сайт розміщуйте на сайтах про роботу, але не менше ніж на 100-150 форумах і новинних стрічках новин (News Groups). ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ - ЧИМ БІЛЬШЕ ви розмістите, тим вищим буде ваш дохід. І цей дохід буде прямо залежати від ВАС. Розміщення цієї статті на 100-150 форумах, навіть на самих мало відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! Протягом 2,5 місяців. Більше розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії).
А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 100 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зароблю 15 гривень, перебуваючи на 7 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж 100 розміщень із моїм гаманцем на 7 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75грівен. Далі ці 25 людей роблять по 100 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 гривень. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 гривень. (я на 4позіціі). Далі в геометричній прогресії - ці 625 людей роблять мінімум по100 розміщень зі мною на 3 рядку і тільки 5 людей відповідають кожному - це 9375 гривень. Найцікавіше це те, що ці 3125 людей зроблять ще по 100 розміщень, ну а якщо їм дадуть відповідь тільки 5 людей, то я вже отримую 46 875 грівен. (я на 2 позиції). 1-й рядок порахуйте самі - я думаю вам буде приємно! (ми вважали по мінімуму). Чим більше зробите реклами, тим більше дохід.
P.S. Деякі почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало. ЦЕ НЕ ТАК! Це найдієвіша і найнадійніша на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в двох випадках:
1. Якщо він не відправив суми на 7 зазначених гаманців;
2. Якщо не розіслав цю статтю по форумах, дошках оголошень і т.д.
Я також думав,що це розвід,але оскільки вкласти треба було 21 гривню(поповнив на 30,бо комісія),то вирішив ризикнути,крім того я довго думав,обдумував де ж тут підвог і реально,ну немає його тут,подумайте самі, і не прогадав і Ви не прогадаєте,це точно. Удачі.
 
Рубрики: Удаленная работа / заработок в интернет;Разное;Работа на дому / временная работа;
 
 
 
3366278.htmlМенеджер логист
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Менеджер логист
Возраст: от 25 до 45 лет
График работы: Полный день
Занятость: Полная
Дополнительная информация по вакансии «Менеджер логист»:
Динамично развивающаяся, производственно-торговая компания объявляет открытой вакансию МЕНЕДЖЕР ЛОГИСТ
Основные требования
• Возраст 25-45
Требования к личным качествам:
• Ответственность
• умение вести переговоры
• стрессоустойчивость
• аналитический склад ума
• целеустремленность
• умение прогнозировать.
• Способность принимать самостоятельные решения.
Условия
• Полный рабочий день (в офисе или на дому), выходные и праздничные дни решение вопросов в телефонном режиме!
• З/п + премия.
 
Рубрики: Логистика / склад / ВЭД;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1917612.htmlПромоутер.
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Промоутер.
Возраст: от 18 лет
График работы: Свободный график
Дополнительная информация по вакансии «Работа промоутером »:
Срочно требуются молодые уверенные в себе парни и девушки для работы в сфере промоушен возраст от 18 лет Опыт работы не обязателен. Время: будние дни - 2 половина дня, выходные - 1 половина дня. Высокая почасовая оплата.
 
Рубрики: Торговля / продажи;Реклама / маркетинг / PR;Работа на дому / временная работа;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1917611.htmlНачальник охраны.
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Начальник охраны.
Возраст: от 27 до 50 лет
Опыт работы: 1 год
Пол: Мужчина
График работы: Полный день
Занятость: Полная
Основные требования:
- возраст до 50 лет;
- обязателен опыт работы на аналогичной должности от 1 года;
- предпочтение кандидатам с опытом работы в банке, опытом работы в силовых структурах, опытом оперативной работы.
Основные обязанности:
- работа с проблемными активами;
- контроль качества работы сотрудников;
- организации работы службы безопасности.
- взаимодействие с контролирующими органами
Условия работы:
- официальное оформление;
- полный социальный пакет;
- рабочий день с 9-18, сб., вс. - выходные
- заработная плата высокая.
 
Рубрики: Служба безопасности / охрана;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1917613.htmlСекретарь-референт
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Секретарь-референт
Возраст: от 25 до 35 лет
Пол: Женщина
График работы: Полный день
Дополнительная информация по вакансии «Секретарь-референт»:
Обязанности:
крупный производственно-торговый холдинг открывает вакансию секретаря референта. Основные обязанности: деловая переписка; проведение переговоров в телефонном режиме, умение организовать приемы, презентации, поездки руководителя; составление распорядка дня руководителя и др. Основные требования: возраст: 25 до 35 лет; опыт работы на аналогичной должности от 2 лет; знание ПК: уверенный пользователь Excel, Microsoft Word, , Internet Explorer и др.
Дополнительно:
Работа предоставляется в центре города.
 
Рубрики: Офисный персонал / HR;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1917614.htmlМенеджер з туризму.
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Менеджер з туризму.
Менеджер з туризму. Обов'язки: організація екскурсійних автобусних турів у Європу продаж турпакетів консультації засобами тел., інтернет зв'язку оформлення документів Вимоги: впевнений користувач ПК знання ділового етикету знання діловодства самоорганізація самоконтроль дисциплінованість уважність відповідальність комунікабельність.
 
Рубрики: Гостиничный бизнес / туризм;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1917616.htmlЕкономіст
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Економіст
Якщо Ви:
• молодий талановитий фахівець з вищою освітою
• активний та цілеспрямований
• прагнете професійного та кар'єрного розвитку
• готові працювати з великим об'ємом інформації
• знаєте законодавство, теоретичні основи в сфері бухгалтерського та податкового обліку, фінансової звітності
• готові до складних та неординарних задач
Пропонуємо Вам взяти участь у конкурсі на вакантну посаду!
Кращим кандидатам ми пропонуємо:
• офіційне оформлення на роботу та дотримання вимог законодавства;
• дружню команду працівників та менеджерів;
• комфортні умови для праці.
• можливість професійного та кар’єрного росту.
 
Рубрики: Бухгалтерия / банк / финансы / аудит;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1917615.htmlБухгалтер отдела рассчётов с персоналом.
Полтава, 20 декабря 2014, суббота, 12:29
 
Опыт работы: не требуется 
 
Бухгалтер отдела рассчётов с персоналом.
Основные требования:
высшее образование в сфере бухгалтерского учёта или финансов;
опыт работы в банке (специализация- зароботная плата, учёт командировок) от 1-го года;
знания заканадательной базы в сфере налогообложения доходов физических лиц, пенсионного и социального страхования,
высокий уровень владения ПК (MS Windows, MS Offce, Lotus, Excel);
аналитическое мышление;
вЫсокий уровень ответственности;
позитивность.
 
Рубрики: Бухгалтерия / банк / финансы / аудит;
 
Название компании: Центр Працевлаштування.
Телефон, контактное лицо: Менеджер з персоналу
 
 
1638993.htmlВакансии с: 1 по 10 (из 118) Страницы:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>
русская версияукраїнська версія